Tréner-Hráč-Rodič

obr: Tréner-Hráč-Rodič

Tréner-Hráč-Rodič

Pre správny vývoj hráča je dôležité, aby aj rodičia a tréneri spolupracovali na výchove hráčov v jednotnom duchu. Preto je dôležité obojsmerná komunikácia. Preto sa nebojte kedykoľvek opýtať na veci, ktorým nie presne rozumiete, aby ste ich vedeli aj doma deťom vysvetliť v podobnom duchu ako tréneri na tréningu, či zápase. Nikdy nezabúdajte, že Vy ste tu najmä pre svoje deti a ich podporu. Neváhajte s trénerom konzultovať spoločný postup (pomoc) pri výchove Vášho syna. Zo skúsenosti vieme, že neraz dokážu deti prijať od trénera niektoré veci lepšie ako od rodiča a nemusí sa to týkať len futbalu.

Poznámka: Naša filozofia si nekladie za cieľ byť jedinou najlepšou na svete. Je to filozofia, s ktorou sa stotožňujeme my a snažíme sa ju preniesť aj na našich hráčov a ich rodičov. Pokiaľ sa Vy alebo vaše dieťa s ňou nestotožnujete odporúčame si vybrať tím / klub, ktorý vám v tomto vyhovuje viac. Predídeme tak mnohým kontraproduktívnym situáciám, na ktoré nakoniec doplatí mladý hráč.

Chceme, aby sa u nás každý cítil dobre pretože spolu nielen hráči a tréneri, ale aj rodičia strávia veľa spoločného času na zápasoch, turnajoch, pri čakaní na deti počas tréningov, ale aj na spoločných akciách. Veľkou mierou sa o to pričiňujú práve "naši" rodičia, ktorý tvoria skvelo zohratú partiu a fandia našim chlapcom v hojnom počte v každom zápase. Sme na nich hrdí nielen preto, že sa riadia desatorom rodiča, ale najmä preto, že sú nám veľkou oporou.